Rozpoczynamy sezon 2019 !!!

Dzień dobry! Nareszcie możemy podzielić się z Wami wszystkimi informacjami dotyczącymi cyklu. W pierszej kolejności, należą się ogromne pochwały dla nowego sponsora cyklu. Jest to hurtownia części motoryzacyjnych KTD sp. z o.o. KTD rozpoczęło swoją działalność stosunkowo niedawno jednak oferta firmy powoduje coraz większe zainteresowanie marką. Doskonałym przykładem tego jest np. oferta zaproponowana dla zawodników Race Day. W tym sezonie oficjalna nazwa cyklu to KTD SCRIPTUM RACE DAY '19. Marka Scriptum to oleje w ofercie KTD.


Kolejną nowością są zawody RALLY DAY. Pod tą nazwą kryją się trzy wydarzenia na lotnisku w Białej Podlaskiej. Przygotujemy 11 kilometrowy odcinek specjalny. Każdy uczestnik przejedzie go sześciokrotnie z pomiarem czasu. Zwycięży uczestnik, którego suma czasów będzie najniższa. 

Cieszymy się również, że nasza strona jest już prawie w pełni funkcjonalna. Ostatnie zmiany wprowadzimy już niedługo i będą raczej kosmetyczne, które spowodują, że będzie czytelniejsza i łatwiejsza w obsłudze. 

Nadal będziemy organizować Race Day Mini. Pierwszy z nich już 23.02.2019 ! 

Zapraszamy do zapoznania się z treścią strony!!