Sezon 2020 - Zaczynamy!

Drodzy uczestnicy! 

Sezon 2020 zbliża się wielkimi krokami. My jesteśmy już gotowi. Kalendarz wydarzeń został zaktualizowany o wszystkie rundy Race Day oraz Rally Day. W tym sezonie wprowadzamy nowy Tor w kalendarzu Race Day, znany i lubiany Tor Poznań. 

Zachowujemy również karty członkowskie, które w tym roku będą nazywały się "Karta Zawodnika". Jak zwykle, z tą kartą będzie można skorzystać z rabatów przygotowanych przez partnerów a także startować w naszych imprezach w preferencyjnych cenach. 

Niestety obiekt w Białej Podlaskiej nie jest już dostępny dlatego Rally Day, będzie miał zupełnie inny kształ. Odbędą się 3 rundy, które nie układają się w cykl. Wszystkie 3 wydarzenia odbędą się przy okazji Classicauto Cup. Zastanawiacie się, gdzie odbędzie się w takim razie zakończenie sezonu ? Wrócimy do starej formuły wydarzenia na torze gokartowym.

Odnośnie wydarzeń Race Day Mini, wrócą one do kalendarza, jednak w późniejszym terminie. Pierwsze wydarzenie tego typu planujemy w czerwcu. Race Day Mini jest ściśle powiązany z naszym biznesem kuponów prezentowych na przejazdy Subaru, a ten przechodzi obecnie małą rewolucję. 

Co ważne utrzymujemy ceny z zeszłego roku. Odstępstwem tutaj jest jednak runda na Torze Poznań, która będzie kosztowała 650 zł dla wszystkich. Niestety nie mamy tutaj żadnej możliwości manewru cenowego. W przypadku tej rundy, będzie kilka ograniczeń regulaminowych. Najważniejsze z nich, które mogły by spowodować niedopuszczenie do imprezy zawarliśmy również w naszym regulaminie. Zachęcamy do zapoznania się z nim!

Nowości regulaminowych nie ma sporo. Główną zmianą jest utworzenie jeszcze jednej klasy pojemnościowej w grupie RWD. Podział RWD obecnie kształtuje się następująco:
- RWD 2500
- RWD 3000
- RWD 3000+
Mamy nadzieje, że takie rozwiązanie pozwoli na bardziej emocjonującą walkę w klasach. 
Ponadto dodaliśmy zapis o badaniu kontrolnym, z którym warto się zapoznać. 

Już niedługo, w osobnej aktualności ogłosimy partnerów Race Day na sezon 2020. Tym czasem zapraszamy do zapoznania się z kalendarzem i regulaminem. 

Stay Tuned!