WAŻNE! Zmiana terminu I rundy w związku z stanem epidemiologicznym.

Drodzy uczestnicy! Z przykrością informujemy, że pierwsza runda Race Day nie odbędzie się zgodnie z zaplanowanym harmonogramem. Przyczyny tego są oczywiste i chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że to jedyne słuszne wyjście. Nie będziemy narażać nikogo na niebezpieczeństwo ani działać na granicy prawa.

Na chwilę obecną nie wiemy co z drugą rundą, która powinna się odbyć 30.05 na Torze Kielce. Będziemy śledzić bieżące wydarzenia i reagować odpowiednio do sytuacji. Na chwilę obecną nowy termin w kalendarzu to 25.07. Na ten dzień zostanie przełożona runda w Moto-Park Ułęż, która miała się odbyć 28.03.

Mamy nadzieję, że zrozumiecie naszą decyzję i wykorzystacie ten czas na dopracowanie Waszych samochodów :)

Odnośnie wpłaconych już wpisowych, zostaną one przeksięgowane na kolejne zawody lub zwrócone. Prosimy o kontakt mailowy w tej sprawie.

Zawsze dążymy do tego, żeby zawody odbywały się mimo wszystko. Nawet gdy na początku naszej działalności, frekwencja była niewystarczająca do pokrycia kosztów nigdy do tej pory nie odwołaliśmy zawodów. Niestety w tej sytuacji nie mamy innego wyjścia.

Zostało utworzone nowe, zastępcze wydarzenie dnia 25.07.2020. Uczestnicy, którzy wpłacili już wpisowe i chcą aby zostało ono przepisane na tę rundę proszeni są o zgłoszenie się na to wydarzenie bez uiszczania opłaty. Odznaczymy Wasz stan płatności ręcznie w oparciu o wpłaty na anulowane wydarzenie. W przypadku chęci zwrotu wpisowego prosimy o kontakt pod adresem info@raceday.pl.

Zespół RD.