Oferta

ZAWODY RACE DAY 2022

Race Day to cykl amatorskich imprez typu Time Attack. Uczestnicy podczas całego dnia starają się uzyskać jak najlepszy czas okrążenia. Kto najszybciej pokona okrążenie toru, wygrywa. Każdy uczestnik w ciągu całego dnia pokonuje około 30-40 okrążeń z pomiarem czasu.

Formuła Time Attack na całym świecie przeżywa rozkwit. Jej atrakcyjność polega na nieskomplikowanych zasadach oraz na tym, że dopuszcza do zawodów praktycznie każdy samochód. Nie wymagamy klatek bezpieczeństwa, ponieważ jeździmy po specjalnie przygotowanych torach, gdzie ryzyko kolizji jest praktycznie zerowe.

Podczas całego sezonu (6 imprez w 2022 roku) uczestnicy zbierają punkty do klasyfikacji końcowej. Na koniec sezonu wyłaniamy Mistrza Race Day. Aby szanse aby bardziej wyrównane, wprowadziliśmy wiele klas, w których rywalizują samochody o zbliżonych parametrach. Race Day to wspaniała rywalizacja między uczetnikami, gdzie rywale pozostają rywalami tylko na torze. Gdy wyścig się kończy, uczestnicy często pomagają sobie nawzajem w uzyskaniu lepszego wyniku.

Jeśli nie posiadasz własnego samochodu, a chciałbyś wziąć udział w zawodach Race Day, zapraszamy do zapoznania się z naszym parkiem maszyn! 

Kalendarz:

30.04.2022 - Tor Poznań

04.06.2022 - Motopark Ułęż

09.07.2022 - Tor Jastrząb

06.08.2022 - Tor Jastrząb

4.09.2022 - Motopark Ułęż

22.10.2022 - Slovakiaring (Słowacja)

 


RALLY DAY

W sezonie 2022 odbędą się 3 wydarzenia markowane jako Rally Day. Wkrótce pojawią się informacje ....

 


 

RACE DAY MINI

Race Day Mini to cyklicznie odbywające się treningi na warszawskim Bemowie. Treningi te trwają od 4 do 6 godzin i są organizowane w weekendy, raz w miesiącu między czerwcem a październikiem. 

Uczestnicy otrzymują do dyspozycji 1 km pętle toru. Jeździmy bez pomiaru czasu oraz innych usług zwykle toważyszących imprezom Race Day, dlatego koszt uczestnictwa jest też dużo niższy - 200 zł. W przypadku treningów na innym torze koszt to 400zł

Udział w treningu może wziąć każdy. Wystarczy, że posiadasz sprawny samochód, który nie przekracza dopuszczalnej normy głośności wydechu. To świetna okazja aby doskonalić umiejętności za kierownicą w samej Warszawie!

Kalendarz:
22.01.2022 Tor Jastrząb

26.02.2022 Tor Jastrząb

26.03.2022 Tor Jastrząb

19.11.2022 Tor Jastrząb


KUPONY PREZENTOWE

.Równolegle do treningów Race Day Mini odbywa się realizacja kuponów prezentowych w samochodach partnerów: Pro Rally School, Motorsport Capsule oraz Toyota Team Classic. Uczestnicy zasiadają za kierownicą przygotowanych do rajdów samochodów:
 - Peugeot 206 RC
 - Toyota Celica GT
 - Subaru Impreza N/A
 - Subaru Impreza WRX STi
- Wszystkie nasze samochody są przygotowane do sportu i posiadają: klatki bezpieczeństwa, kubełkowe fotele, szelkowe pasy, sportowe kierownice, poprawione zawieszenia i hamulce

Ty również możesz spełnić marzenia bliskiej osoby i wykupić przejazd rajdowym samochodem. Oferta jest dostępna w naszym sklepie!


EVENTY FIRMOWE

Wykonaliśmy już łącznie ponad 100 imprez o charakterze motoryzacyjnym. Posiadamy bogate zaplecze rajdowych samochodów, oraz innych atrakcji, które pozwolą w unikatowy sposób zorganizować czas, nawet dla grupy kilkudziesięciu osób. Kto nie marzył żeby wziąć udział z kolegami w zawodach, sportowymi samochodami ? Mamy również możliwość zaprosić rajdowych Mistrzów Polski, którzy pokażą i wytłumaczą na czym polega sztuka panowania nad pojazdem.


OBSŁUGA IMPREZ MOTORYZACYJNYCH

Nasze bogate doświadczenie to gwarancja udanego event'u motoryzacyjnego. Współpracujemy z innymi cyklami amatorskich zawodów i pomagamy przygotować lub wykonać imprezy między innymi dla: Classicauto Cup, Miata Challange, Toyota Media Cup i treningi Porsche Club Polska. 

Z przyjemnością pomożemy wykonać Twój event!